Drużyna Sponsorów

„Dryżyna Sponsorów”

W obecnych czasach prowadzenie klubu bez sponsoringu zewnętrznego praktycznie nie jest już możliwe, zaś tradycyjne sposoby pozyskiwania środków z zewnątrz przez kluby są coraz trudniejsze.
Zdajemy sobie również sprawę, że obecny sponsoring w sporcie musi przynosić zadowolenia nie tylko klubowi, ale również sam sponsor musi czerpać z tego korzyści marketingowe.
Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy projekt marketingowy, który powinien być ciekawą alternatywą dla firm/osób które chciałyby zainwestować w ciekawą promocję swojej firmy/marki.

Na czym ten projekt ma polegać?

Na wzór drużyny piłkarskiej projekt zakłada stworzenie grupy – „Drużyny Sponsorów” składającej się z firm, sklepów bądz osób prywatnych która chciałaby przystąpić do projektu i promować się w ciekawy i innowacyjny sposób, a jednocześnie wspomagać MKS Drwęca.
Każdy chętny deklaruje kwotę jaką może wesprzeć nasz klub i tym samym staje się „Zawodnikiem Drużyny Sponsorów”. To czy znajdzie się w „pierwszej jedenastce” zależy od kwoty jaką jest w stanie wesprzeć MKS Drwęca.

Co oferujemy?

W momencie powstania „Drużyny” tworzymy projekt koszulki meczowej z logotypami pierwszej jesenastki. (jesteśmy ograniczeni miejscem na koszulkach)
W koszulkach tych występować będzie pierwszy zespół MKS Drwęca w rozgrywkach ligowych i tym samym reklamował będzie państwa firmę, sklep bądź markę.
Dodatkowo każdy z „Drużyny Sponsorów” otrzyma oficjalną koszulkę meczową na pamiątkę. Numer na koszulce do wyboru dla każdego z zainteresowanych. Jednak pierwszeństwo w wyborze numeru mają firmy/osoby które deklarują najwyższą kwotę.
Taka koszulka z nazwiskiem/nazwą Państwa Firmy na plecach i wybranym przez Państwa numerem to ciekawy pamiątka i gadżet który można wykożystać w różny sposób.
Oczywiście cały projekt opisywany będzie na naszej stronie internetowej oraz  profilu FB przez co obserwowany będzie przez sporą grupę użytkowników oraz kibiców sportowych.
Zamierzamy również podjąć rozmowy z lokalnymi mediami w celu opisania naszego projektu przez co zwiększy się jeszcze grono odbiorców.
Dodatkowo logotypy Państwa firm będą umieszczane również na naszej stronie oraz plakatach informujących. Do dyspozycji będzie również miejsce reklamowe wokół stadionu na którym rozgrywane będą mecze ligowe naszych drużyn.

To wstępny zarys naszego projektu. To czy w ogóle dojdzie on do skutku oraz czy przystąpimy do dalszego jego rozwoju to zależy już tylko od Państwa.
My czekamy na Wasze opinie i komentarze na ten temat, a zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez mail, prywatną wiadomość na naszym profilu bądź telefonicznie z prezesem klubu pod nr tel 504 031 044.

Jeśli nasz pomysł Ci się spodobał a chciałbyś zostać jednym ze skautów „Drużyny Sponsorów” i przyłączyć się do jej budowy zachęcamy do udostępniania tej informacji na swoich profilach aby trafił on do jak największej liczby potencjalnych „Zawodników”. Im więcej udostępnień tym większa szansa na znalezienie wartościowego gracza.

Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy wszystkich do współpracy.