Lider na kolanach!

W minioną niedzielę nasi juniorzy sprawili miłą niespodziankę i na własnym boisku pokonali lidera ligi Spartę Brodnica, która do tej pory nie zaznala smaku porażki i wszystkie mecze wygrała bardzo wysoko.

Mecz zakończył się wynikiem 5 do 3 dla Drwęcy po 3 bramkach Patryka Sitkowskiego oraz po 1 Grzesia Trojanowskiego i Michała Kamińskiego. Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko, a ambicją i zaangażowaniem które pokazali można by obłożyć 2 kolejne mecze. Juniorzy tym zwycięstwem potwierdzili, że nie składają broni w walce o awans do ligi wojewódzkiej. Trener Nowatkowski prosił aby po tym meczu wyróżnić wszystkich zawodników bez wyjątku ponieważ tworzą oni zgrany, ambitny, zespół ze świetną atmosferą. Gratulujemy zawodnikom i trnerowi!