Przekaż 1% podatku

Wspieraj MKS „DRWĘCA” Golub-Dobrzyń

Szanowni Państwo, zawodnicy, rodzice i sympatycy MKS „Drwęca” Golub-Dobrzyń. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą o finansowe wsparcie naszej działalności sportowej. Zgodnie z ustawą „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Od tego 2017r. istnieje możliwość przekazania 1% na rzecz naszego klubu, dlatego też zwracamy się z prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby przy wypełnianiu, rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać nasz klub jako odbiorcę 1% podatku.

Jednoczenie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za przekazanie 1% w 2017 roku. Dzięki Państwu udało nam się zebrać kwotę 2365,47 zł

Poniżej zamieszczamy informacje jak przekazać 1% podatku dochodowego na rzecz naszego klubu w nadchodzącym roku.